واقعا تاسف داره که بعد دو روز  یک جدول درست نمایش وجود نداره. این دقیقا مصداق بارز توهین و فحاشی به مخاطب سینماست. اگه هر شهر دیگه غیر مشهد اینطوری رفتار میکردن حتم دارم مردم و اصحاب رسانه عکس العمل نشون میدادن. اما خب اینجا مشهده و همیشه استثناست / بابا بخدا یه برنامه دادن کاری نداره! چرا اینا اینقدر نادان هستند? اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد? پارسالم جنجال سر اطلس بود برا معرفی خودش اینهمه باج داد تا فیلما اول اونجا اکران بشن که خوب اون ابروریزی شد امسالم ادامه داره ! فیلمای خوب اول مال اطلسه اول از همه هم اجازه داره بفروشه! سانس15 رو هم اضافه کرده دست به هرکاری میزنه مرکزشو تبلیغ کنه! / تبلیغات محیطی جشواره خداییش امسال خوب بود ولی وقتی برنامه نیست چه فایده؟

درخواست های مکرر مخاطبان مردمی: لطفا بعضی از فیلمها را بعد 22 بهمن اکران کنید! حالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟

این خنده دار نیست که مثلا همین دیشب من اطلس بودم، به جای فیلم تختی، فیلم شیش و نیم متری پخش کرد اما همه ازش استقبال كردیم!

درسته که امسال جشنواره رو در 5 سینما اکران میکنند و...، ولی این بازهم جبران بلیت فروشی افتضاح امسال رو نمیکنه!!

نظر و گذرهای مردمی: واقعا تاسف داره که بعد دو روز یک جدول درست نمایش وجود نداره. این دقیقا مصداق بارز توهین و فحاشی به مخاطب سینماست! ...

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

عجب اوضاعیه امسال؟ یعنی باید برای هر فیلم بریم تو سینما تا ببینیم بلیط گیر میاد یا نه؟ دقیقا مثل پارسال! خب اینجوری که دلال بازی پیش میاد!

حذف اختتامیه تصمیم درستی نبود! برد تبلیغاتی جشن های فرهنگ و هنر انقلاب به مراتب می تواند ارزش بیشتری داشته باشد!!

نداره ,برنامه ,اول ,هم ,بارز ,توهین ,مصداق بارز ,دقیقا مصداق ,این دقیقا ,نداره این ,توهین و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی دانلود آهنگ جدید و موزیک ویدئو |آدرس جدید تک ترانه shavour ویوا فیلم دانلود رایگان جزوه هر که ترا شناخت ، جان را چه کند ؟ بخشنامه ارسالی به مدارس غیر انتفاعی دانلود برای شما دل نوشت عطر من | معرفی عطر و ادکلن