سلام خسته نباشید در سالهای گذشته یکی از فیلمها در شب آخر بار دیگر پخش میشد امسال هم چنین برنامه ای هست یا خیر؟ / سلام . دیگه فیلمای جشنواره تو مشهد اکران نمیشه؟! من ،دیر متوجه شدم ، دو تا از فیلم ها رو خیلی دوست داشتم ببینم، یکی ماجرای نیمروز  و دیگه هم وقتی ماه کامل شد، / سلام، سالهای قبل حتی تا 24 بهمن هم اکران فیلم داشتید چرا بهمن تمومش کردید؟ ما گرفتار بودیم و انتظار داشتیم تو ایام تعطیلی و بعد دهه فاطمیه سینما باز باشه و فیلما رو ببینیم. / امسال چرا دیر شروع کردید و زود هم تمومش کردید؟ جالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟ مگه نمیگید این جشن سینمای انقلابه پس خوب بود بعد وفات هم یه چند روزی ادامه داشت. هم سینماها حاضر بودند و هم مردم از تعطیلات استفاده میکردند. حیف شد.

درخواست های مکرر مخاطبان مردمی: لطفا بعضی از فیلمها را بعد 22 بهمن اکران کنید! حالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟

این خنده دار نیست که مثلا همین دیشب من اطلس بودم، به جای فیلم تختی، فیلم شیش و نیم متری پخش کرد اما همه ازش استقبال كردیم!

درسته که امسال جشنواره رو در 5 سینما اکران میکنند و...، ولی این بازهم جبران بلیت فروشی افتضاح امسال رو نمیکنه!!

نظر و گذرهای مردمی: واقعا تاسف داره که بعد دو روز یک جدول درست نمایش وجود نداره. این دقیقا مصداق بارز توهین و فحاشی به مخاطب سینماست! ...

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

عجب اوضاعیه امسال؟ یعنی باید برای هر فیلم بریم تو سینما تا ببینیم بلیط گیر میاد یا نه؟ دقیقا مثل پارسال! خب اینجوری که دلال بازی پیش میاد!

حذف اختتامیه تصمیم درستی نبود! برد تبلیغاتی جشن های فرهنگ و هنر انقلاب به مراتب می تواند ارزش بیشتری داشته باشد!!

هم ,یکی ,میشد ,جشنواره ,بهمن ,اکران ,وفات هم ,بعد وفات ,یکی دو ,دو روز ,روز مثل ,تهران جشنواره ادامه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

110770018 تراكتور آنلاین i-love-winx سر مشق باد هموار کنکور donestani برترین مرجع خبری تکنولوژی و کامپیوتر تخفیف دونی فروشگاه محصولات مهندس مسافر