سلام، ای بابا، عجب اوضاعیه امسال؟ یعنی باید بریم هر فیلمی که میخایم رو تو سینما حالا ببینیم بلیط گیر میاد یا نه درسته؟ دقیقا مثل پارسال! خب اینجوری که خیلی بد میشه و دوباره دلال بازی و. پیش میاد! واقعا کی بریم سینما؟ اصلا موفق به تهیه بلیط میشیم نمیشیم! من پارسال همیجوری شد و تنها یک فیلم تونستم ببینم اونم با کلی شانس یک نفر نمیخاست بره بلیطش رو خریدم ازش، ضمناً این خبر که فیلم اقای روستایی اکران نمیشه تو مشهد درسته؟ من میگفتم همین فیلم و ماجرای نیمروز رو بتونم ببینم کافیه چه بد شانسیم واقعا، الان تهران قشنک هر کس یه سری کامل بلیط میتونه بخره اینجا چرا باید اینجوری باشه واقعا همه چیزا فقط باید برا پایتخت باشه واقعا چه وضعشه؟!

درخواست های مکرر مخاطبان مردمی: لطفا بعضی از فیلمها را بعد 22 بهمن اکران کنید! حالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟

این خنده دار نیست که مثلا همین دیشب من اطلس بودم، به جای فیلم تختی، فیلم شیش و نیم متری پخش کرد اما همه ازش استقبال كردیم!

درسته که امسال جشنواره رو در 5 سینما اکران میکنند و...، ولی این بازهم جبران بلیت فروشی افتضاح امسال رو نمیکنه!!

نظر و گذرهای مردمی: واقعا تاسف داره که بعد دو روز یک جدول درست نمایش وجود نداره. این دقیقا مصداق بارز توهین و فحاشی به مخاطب سینماست! ...

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

عجب اوضاعیه امسال؟ یعنی باید برای هر فیلم بریم تو سینما تا ببینیم بلیط گیر میاد یا نه؟ دقیقا مثل پارسال! خب اینجوری که دلال بازی پیش میاد!

حذف اختتامیه تصمیم درستی نبود! برد تبلیغاتی جشن های فرهنگ و هنر انقلاب به مراتب می تواند ارزش بیشتری داشته باشد!!

بلیط ,فیلم ,میاد ,اینجوری ,رو ,تو ,میاد یا ,دقیقا مثل ,گیر میاد ,بلیط گیر ,ببینیم بلیط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

inmyown Belle Reine jill valentine فروشگاه فایل امیر33 فایل چت|فرزانه چت|چت روم|چت روم فارسی محققین مجمع منہاج الصادقین روندو naslebartar19 laleh6096 وبلاگ رسمی استاد کرمیان globalismthink 21125315